BH & Reebok / درباره ما

درباره ما

درباره ما

کمپانی تجهیزات بدنسازی BH یک شرکت چند ملیتی درون گروه BH میباشد،که مرکز آن در اسپانیا است و بیشتر از 100 سال است که محصولات با کیفیت خلق میکند.که ساخته شده بر میراث تولیدات با نتیجه عالی و تمرکز بر تناسب اندام کاربر خانگی،با تنظیمات تجاری روشن و کامل،تولید و توزیع دستگاه های BH شامل : تردمیل ها،الپتیکال ها،دوچرخه های ایستاده، دوچرخه های خوابیده، دوچرخه های اسپینینگ، دستگاه های ویبراتور کامل بدن و تجهیزات قوی است.

این جای تعجب نیست که بسیاری از ورزشکاران برتر با تجهیزات بدنسازی BH تمرین میکنند، مثل : برندگان مسابقه رکورد زنی مرد آهنی Eneko Llanos و Angela Neath یا Nicola Spring

برنده مدال طلای المپیک 2012 و مسابقات اروپایی و یا ورزشکاران المپیک مثل Joao Silva و Mario Mola.. همچنین BH به عنوان تجهیزات انتخابی برای مسابقات فصل 2 لاغر ی انگلستان کار کرد.و در سال 2009 اسپانسر تیم Tour de France بود که دوچرخه سواران ما بالاترین مقام ها را در 8 سکو تصاحب کردند.

کمپانی BH درآمریکای شمالی، اسپانیا، مکزیک، آسیا، انگلستان، پرتغال و آلمان توزیع و عملکرد دارد.محصولات ما در بیش از 65 کشور دنیا پیدا میشود و این حقیقت BH را امروزه به یکی از معتبرترین و جهانی ترین برندهای تجهیزات تناسب اندام در دسترس تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر از سایت زیر دیدن فرمائید :www.BHFitness.com

کمپانی BH در سال 1909 به عنوان تولید کننده محصولات فولادی در شمال اسپانیا تأسیس شد و شروع به کار کرد. نام BH از نام برادران اسپانیایی Beistegui Hermanos مشتق شده است.در سال 1919 بردران Beistegui به نام های Domingo و Juan و Cosme تجربیات صنعتی خود را در زمینه فولاد برای رکاب دوچرخه ها به کار بردند، در نتیجه یک تاریخچه طولانی در سلامتی و تناسب اندام را رقم زدند.

امروز، گروه BH یک برند تجاری چند وجهی جهانی با امکانات در سراسر جهان است که متعهد به کیفیت و تکنولوژی های پیشرو باقی مانده است. بخش تناسب اندام BH در سال 1960 برای پاسخ گویی به تقاضای رو به رشد برای تجهیزات ورزشی با کیفیت ساخته شد، که در آن بخش تولید دوچرخه SA تاسیس شد.این بخش تجهیزات تناسب اندام تولید و صادر میکند.دومین کارخانه در سال 1992 در مکزیکو با نام BH Exercycle de Mexico تأسیس شد.هم اکنون 3 کارخانه تولید تجهیزات در مکزیک، پرتغال و اسپانیا و شعبه هایی درچین، فرانسه، آلمان، مکزیک، هلند، پرتغال، تایوان،انگلیس و امریکا قرار دارد.

کمپانی BH به بیش از 65 کشور در 5 قاره صادرات دارد و مالک 11 برند جهانی مثل : BH FitnessProaction, bladez Fitness,ION,Shiatsu,Viva Fit,Ulti-MATE Garage Pro,Ulti-MATE Garage,Ulti-Mate Storage and BH Bike. کمپانی BH مالکیت شش سازمان طراحی را دارا میباشد که در فرانسه، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا قرار دارند.سازمان های طراحی ابتکار جدیدی را برای ایجاد یک تصویر منحصر به فرد و به روز از BH پایه گذاری کرده اند.

کمپانی BH برای ارائه کیفیت، تکنولوژی های پیشرو برای طیف کاملی از نیاز مشتریان از علاقه های ورزشی سطحی و گاه به گاه تا ورزش های 24 ساعته در کلوب های سلامتی تمرکز کرده است.کمپانی BH همراه با گواهی 9001 ISO امکانات، تضمین کیفیت اختصاص داده شده و تیم های تحقیقاتی و توسعه نوآورانه همچنان به صورت یک رهبر صنعتی در بهبود مستمر و انتظارات بسیارمتمرکز شده است.

ما معتقدیم که تناسب اندام زندگی مشتریان را بهبود میبخشد و آنها را با استفاده از تکنولوژی مدرن و طراحی های پیشرفته در تجهیزات سلامت و تندرست نگه میدارد.

1909
کمپانیBeistegui Hermanos S.A. تاسیس شد که معمولا به عنوان BH شناخته شده است، در ابتدا به سلاح های صنعتی اختصاص داده شد.
1919
با پایان جنگ جهانی اول و به دست آوردن تجربه قابل توجه در پردازش فولاد، BH دوباره روی چگونگی تولید دوچرخه ها تمرکز کرد.
1935
BH برنده اولین مسابقه دوچرخه سواری Vuelta اسپانیا شد (و 6 بار دیگر این مسابقه را برد)
1969
گروه BH تجارت تناسب اندام BH را با گسترش فن آوری پردازش دقیق فولاد و ترکیب الکترونیک و ماشین آلات تکنولوژی آغاز کرد.
1975
اولین دستگاه های ورزشی، بویژه دوچرخه ایستاده تولید شد.
1980
کمپانی BH اولین کمپانی شد که دوچرخه ورزشی لرزشی را معرفی کرد.
1985
کمپانی Exercycle S.A. با هدف محور تولید در رشد تقاضا برای تجهیزات ورزشی خانگی تشکیل شده. این شرکت به عنوان یک کارخانه مستقل با دیدگاههای خودش در زمینه صادرات شروع به کار کرد.
1987
BH اولین کمپانی شد که بر روی محصولات اروپا مانیتور الکترونیک را معرفی کرد.
1988
معرفی یک سیستم جدید هیدرولیک تنظیم پذیر برای ماشین آلات قایقرانی
1990
کمپانی BH برای اولین بار قابلیت بازخوانی همزمان عملکردهای پایه(فاصله، کالری مصرفی، زمان و سرعت) را رونمایی کرد.
1990
BH ، کمپانی پژو را خرید.
1990
BH ، کمپانی Cycleurope را یافت و روی بازاریابی برندهای Bianchi و Giane تمرکز کرد.
1992
BH اولین دوچرخه خانگی جهان با سیستم ترمز مغناطیسی را معرفی کرد.
1995
BH استفاده از آلومینیوم را برای محصولات تناسب اندام خانگی معرفی کرد.
1996
BH اولین دوچرخه اسپینینگ اروپایی را تولید کرد.
1997
BH یک موتور AC با کنترل سرعت متغیر برای تردمیل های حرفه ای، به منظور اطمینان بیشتر به کار برد.
2001
Bladez ، کمپانی BH در شمال شد.
2005
تولیدکنندگان و داد و ستد BH آماده به ذخیره خط اساسی ذخیره کابین ها شدند.
2006
کمپانی BH در تایوان برای پوشش دهی بازارهای حاشیه اقیانوس آرام شامل : ژاپن، کره، تایوان، هنگ کنگ و استرالیا تشکیل شد.
2006
BH اسپانسر رسمی دستگاه های ورزشی در مسابقات لاغری انگلستان شد.
2007
BH سیستم Plug & Run را به وجود اورد.
2009
BH اسپانسر مسابقات Tour de France با پیراهن های زرد در 8 سکوی قهرمانی بود.
2010
BH اولین فروشنده صفحه های ویبره ای به خرده فروشان است.
2011
BH خط قدرت TR تجهیزات قدرتی را راه اندازی کرد.
2011
BH ورزش های سه گانه ی BH را معرفی کرد.
2011
BH تکنولوژی i.Concept را اعلام کرد. یک خط از محصولات قلبی برای خانه های ما و تجهیزات و برندهایتجاری و علامت های تجاری با تکنولوژی اپل.سلامتی و سرگرمی تلفیق شد.
2012
BH حرکت آسان، پدال کمکی دوچرخه سازگار با محیط را به دست آورد و توزیع آمریکا آغاز شد.
2012
سه ورزشکار واجد شرایط BH در المپیک 2012 در لندن.
2012
رکورد جهانی گینس در تردمیل ها با تردمیل SK 6900 کمپانی BH شکسته شد.
2012
ورزشکار سوئیسی BH به نام Nicola Spiring برنده مدال طلای ورزش های سه گانه در بخش زنان در المپیک شد.

www.BHFitness.com

1909
Beistegui Hermanos S.A شناخته شده با عنوان BH تأسیس شد.BH مثل بسیاری از کمپانی های دیگر به نوبه ی خود بخشی از صنعت نوشکفته و رو به پیشرفت فولاد بود.
1919
ماشین آلات تعمیر شدند و دانش چگونگی پردازش فولاد مطابق با تولید دوچرخه شامل یک قسمت بزرگ ز اجزای تشکیل دهنده، جمع آوری شد.
1959
کمپانی در ویتوریا(آلاوا)مستقر شد.
1969
BH تولید تجهیزات بدنسازی، بویژه دوچرخه های ورزشی را آغاز کرد.
1980
BH پیشگام تولید دوچرخه های لرزشی (vibrocycle) شد.
1985
کمپانی Exercycle بر روی تولید تجهیزات تناسب اندام و پاسخگویی به افزایش تقاضا برای این محصول تمرکز کرد.کمپانی به وضوح به عنوان یک کمپانی مستقل و صادرات محور تأسیس و شروع به کار کرد.
1987
BH اولین کمپانی اروپایی شد که مانیتور را به محصولاتش ملحق کرد.اولین دستگاه قدرتمند تولید شد.
1988
تولید پیشگامانه سیستم هیدرولیک متغیر دستگاه های قایقرانی
1992
دومین کارخانه تولید تجهیزات ورزشی با نام BH Exercycle de Mexico S.A de C.V در مکزیک افتتاح شد.
1995
اولین دوچرخه آلومینیومی به بازار تناسب اندام خانگی وارد شد.
1996
کمپانی تولید دستگاه های تناسب اندام حرفه ای را با نام HIPOWER اغاز کرد و اولین دوچرخه های خانگی در اروپا تولید شدند.
1997
BH سومین کارخانه تولید تجهیزات ورزشی خود را با نام Maquinasport Aparelhos de Desporto S.A. در پرتغال افتتاح کرد.و تعداد یک میلیون دوچرخه از خط تولید ویتوریا بیرون آمد.
1998
کمپانی متعهد شد که موتورهای فعلی را با مبدل های فرکانس برای تردمیل های حرفه ای جایگزین کند.امروزه این یک تکنولوژی گسترده و به خوبی تثبیت شده میباشد.
2000
فاز 1. با توجه به محبوبیت رو به رشد و افزایش فروش BH ، انبارهای کمپانی گسترش داده شدند.
2002
فاز 2.تجهیزات R&D و خط تولید دتوسعه یافت.
2004
فاز سوم.دفاتر و انبار محصولات تمام شده توسعه یافتند و یک اسکله بارگیری جدید ساخته شد.
2006
کمپانی BH آسیا در تایوان برای سرویس دهی به بازار ژاپن، کره، تایوان، هنگ کنگ، اسسترالیا و... تأسیس شد.
2007
BH کمپانی Bladez در کالیفرنیا را به منظور تشکیل BH در شمال آمریکا برای راه یافتن به تقاضای بازار داخلی، مالک شد.کمپانی Plug & Run ، یک سیستم که رسیدن تردمیل های کاملا مونتاژ شده به کاربران خانگی و تکنولوژی فناوری سبز که مصرف برق را کاهش میدهد، را به ثبت رسانید و توسعه داد.
2009
گروه BH صدمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت.BH سیستم A-Wings که Exercycle S.L را قادر به راه اندازی اولین تردمیل های حرفه ای میسازد، به ثبت رسانید و توسعه داد.مدل YV55Combo Dual Vibration ثبت شد و توسعه یافت.این تنها وسیله تناسب اندام در بازار بود شامل صفحه ویبراتور و کمربند ماساژ ویبره ای که اخرین راه حل برای تناسب اندام خانم ها بود.
2010
کمپانی سبز: آغاز تکنولوژی های جدید (مثل GSG) متعهد به احترام گذاشتن به محیط زیست
2011
ادامه تعهد به کاهش مصرف انرژی در تجهیزاتمان، تردمیل هایی با تکنولوژی کاملا Eco Mode و تکنولوژی فناوری انرژی سبز سالم.این ابتکارات کاهش 25 درصدی مصرف این دستگاه ها را ممکن ساخت.در سال 2011 BH به یک رشته سرعتی رو به رشد تعهد داد: ورزش های سه گانه.ما یک تیم قدرتمند از قهرمانان دنیا در زمینه های مختلف این ورزش(مرد آهنی و فاصله های المپیک) گردآوری کردیم ویک سری دستگاه شامل یک تردمیل، یک دوچرخه و یک دوچرخه اسپینینگ ویبره ای خانگی با نرم افزار و توسعه خاص و ویژه برای ورزشکاران به دنبال پیشرفت در ورزش از طریق آموزش در محیط داخلی، فراهم آوردیم.
2012
در سال 2012 BH بازار را با تکنولوژی i.Concept در تجهیزات BH دگرگون و متحول کرد.این خط جدید تولید سلامتی و سرگرمی را برای اولین بار ترکیب کرد و نقطه عطفی برای بخش کامل مانیتورهای محدوده سازگار با دستگاه های iOS اپل آغاز کرد.کمپانی EXercycle GABH (آلمان) برپا شد.
2013
در سال 2013 سیستم انقلابی i.Concept در دسترس همگان قرار گرفت.i.Concept هم اکنون با وسیله هایی با سیستم عامل آندروید و iOS به واسطه همسازی با مانیتورهای این گستره از طریق گیرنده های تکنولوژی بدون سیم بلوتوث سازگار میباشد. به علاوه کمپانی مادر BH قطعه XKIT را راه اندازی کرد.که یک یک سنسور آهنگ جدید که با آن میتوانید هر دوچرخه، الپتیکال، دوچرخه خانگی یا دوچرخه مسابقه ای را به مدل با تکنولوژی i.Concept تبدیل کنید. محصولات XKIT و i.Spada به دلیل ابتکار، طراحی و سهولت استفاده شان به وسیله ECC قدردانی شدند.