Reebok / تاریخچه

تاریخچه

تاریخچه ریباک

ریباک نامی آشنا و با شهرتی جهانی در صنعت تناسب اندام است و ریشه های محکم و استواری در این خصوص دارد. وی نویدبخش زندگی خوب و سالم به مشتریان خود بوده و همواره خود را متعهد به پیروی از این اصل مینماید.

ریباک را جوزف ویلیام فاستر در سال 1980 و با ارائه کفشهای استوک به جهان معرفی نمود. این کفشها امکان دویدن سریعتر را به ورزشکاران میداد

این کمپانی تعهد خود به ورزش و تناسب اندام را در سال 1982 با عرضه کفش های ورزشی طراحی شده برای بانوان تثبیت نمود.این کفش ها که با نام فری استایل شناخته شدند، ورزش را همانند موسیقی لذت بخش نمودند.

سال 1989 استودیوهای تناسب اندام عموما فضایی پوشیده شده با تعدادی مت ورزشی و یک سیستم صوتی بودند. در این سال استپ ریباک بر اساس تحقیقات علمی و با هدف تحول و تغییر فضای ورزشی و برنامه های تناسب اندام متولد شد. طراحی استپ ها در طول سالین به طور مداوم تکمیل گشته و هم اکنون به عنوان حیاتی ترین اجزا باشگاه ها شناخته شده است.

ریباک همواره محصولات خود را خلاقانه و منحصر به فرد تولید مینماید. از این رو محصولات خانگی خود را از قبیل تردمیل، کراس ترینر، دوچرخه های ورزشی و طیف گسترده ای از لوازم جانبی تولید و عرضه نمود.

ریباک به عنوان بخشی از صنعت روبه رشد دربخش تناسب اندام از همایش های چالش برانگیز و تغییرات استقبال میکند تا به مشتریانش ابزار و انگیزه موردنیاز برای دست یابی به اهداف ورزشی را بدهد.

تمامی محصولات تناسب اندام ریباک به صورت گسترده و در طیف متنوعی از عملکردها مشتریان را برای رسیدن به بهترین ها یاری میرساند.

خانگی

نرمش، ورزش های قدرتی، تناسب اندام و یا هر هدف دیگری داشته باشید لوازم خانگی ریباک محصولی قابل ارائه برای شما دارد. دمبل، کتل بل، طناب، مت های یوگا، دستکش و جیم بال از محصولات خانگی و قابل حمل ریباک میباشد. علاوه بر آن تردمیل، کراس ترینر و قایقی ها به همراه تجهیزات قلبی و عروقی و طیف وسیعی از خصوصیات قابل عرضه به مشتریان میباشد.

باشگاهی

خط تولید تجهیزات تناسب اندام باشگاهی کیفیت بالا و دوامی تضمینی را ارئه میدهد. تجهیزات باشگاهی ریباک عرضه کننده محصولات ورزش حرفه ای، قدرتی، ایروبیک، یوگا و با عملکرد بالا میباشد.

www.reebokfitness.info
www.reebokprofessional.com
www.rfeinternational.com